Putovní pohár obce Benátky

V sobotu 9.září se jel na domácí trati v Benátkách závod o putovní pohár obce Benátek.Tento závod se nezapočítává do seriálu Safari cupu, a proto bylo možno  testovat nové gumy.Při závodě O pohár obce Benátek došlo k odzkoušení nové směsi pneumatik, které vyvíjí parta kolem Kobra teamu jako nástupce za již neprodávané pneumatiky ARP rally block. Do startovní listiny byl zařazen fiktivní jezdec pod jménem Šimon Block a na jeho pozici si mohl kterýkoliv z jezdců odzkoušet v té samé rychlostní zkoušce fungování svých pneumatik a pneumatik testovaných. Dosažené časy byly překvapivě na testovaných pneumatykách v drtivé většině lepší. Do závodu se přihlásilo 22 jezdců , kteří sváděli nelítostné boje  v jednotlivých Rz. Počasí nám přálo  a tak se jelo dle rozpisu všech 10 rychlostních zkoušek.Od 1Rz se ujal vedení Mára Střihavka , který jel jak se říká sart …cíl a dojel si pro prvenství i v tomto závodě  a také pro putovní pohár. Na druhém místě dojel   Marek Havlíček z  teamu DTS Žacléř  a třetí místo obsadil   loňský vítěz Filda Musal  .  V kategorii superveteránů jsem obsadil druhé místo.Marťa vyhrála ženskou kategorii a v týmech jsme obsadili 1.místo. Devátým a předposledním závodem je LSK Summer rally , která se jede ve Dvoře a to již 16.9.2017.