Umpit rally 2O11

První dubnovou sobotu – 2.4.2O11 byl zahájen další seriál Safari cupu a to pod názvem Umpit rally. Počasí nám z rána moc nepřálo, mírný deštík zkrápěl jinak skvěle připravenou trať, během dne se však vyčasilo a ke konci závodu byla trať již téměř suchá.

Náš tým bojoval se dvěma želízky v ohni- Jiří Němec a Ivo Svoboda, Tadeáš Víšek se ze zdravotních důvodů omluvil. Startovní pole bylo plně obsazeno. Na startovní rošt se postavilo celkem 34 jezdců , aby  bojovali, o co nejlepší umístění v 8 RZ , z nichž 7 a 8  se jeli na dvě kola, což pro některé seniory bylo trošičku fyzicky náročnější, přesto všichni projeli cílem poslední RZ, jak se říká bez ztráty kytičky.Náš tým se umístil na 17. místě- Ivo Svoboda ( dědek) a na 19 . místě Jiří Němec. V bodování týmu jsme se po prvním závodě zařadili na 8. místo. Tři týdny máme na doladění a připravení techniky  pro druhý závod Rally Venezia, který se jede v Benátkách u Hradce Králové.   Odkaz na DVB team