Konečně bez deště…..Rally Torino

V sobotu se jel již čtvrtý závod šampionátu rally Torino na šotolinových tratích v Benátkách u Hradce Králové.Obavy z deště se nenaplnily, a tak se jel závod za docela příznivého počasí.Deštivé přeháňky , které panovaly v týdnu trati jen pomohly , což se projevilo i ve sváděných soubojích v celém startovním poli. Na startovní rošt se postavilo všech 37 přihlášených jezdců a od samého začátku se bojovalo o setiny sekundy nejen na špici , ale i uprostřed startovního pole.Jak to dopadlo se dovíte níže.
Náš tým nastoupil do závodu v kompletním složení a bojoval, o co nejlepší umístění, které dopadlo následovně …Dědek skončil na 21. místě, Jirka obsadil místo 24 a táda skončil na místě 26. V kategorii super veterán si navíc Jirka vyjel třetí příčku, a stanul tak na stupních vítězů.