Rally Napoli

Po dvouměsíční přestávce pokračoval šampionát sedmým závodem a tou byla Rally Napoli,která se jela na naší domácí tratí v Benátkách.I přes nepříznivé počasí , které panovalo v týdnu před závodem ( deštivé přeháňky) do jisté míry trať trošku poznamenalo, ale přesto ,v den závodu bylo počasí přívětivé a tak v přibývajících odjetých RZ to místy i prášilo. Do závodů se přihlásilo třicet devět jezdců. Za rc Benátky jsme nastoupili do závodu pouze tři a to já , Mirek a Honza.V závodě na jezdce čekalo   8 rychlostních zkoušek , se kterými se nejlépe popral Mára Střihavka, ale o další pozice se tvrdě bojovalo a je vidět, že se výkonnost jezdců vyrovnává.Já jsem obsadil 25. místo, Mirek místo 33 a Honza 32 místo.V kategorii junior obsadil Honza 5. místo. Celkovým vítězem Rally Napoli se tedy stal Mára Střihavka, druhý skončil Filda Musal a třetí Peters Musal.