3. závod sezóny Rally Venezia

Na startu 3. závodu Rally Venezia se sešlo celkem 38 jezdců se speciály naladěnými do tvrdých soubojů již od první rychlostní zkoušky, o co nejlepší umístění. Počasí nám vyšlo, bylo krásně slunečno.tratě byly po ránu měkké a dost i přášily, ale s přibývajícími rychlostními zkouškami se začaly pomalu vyjíždět a i časy se zrychlovaly.V onen den slavila své osmnácté narozeniny Marťa Korhelová a svátek všichni Markové .Jejím přáním….. by stanula na prvním místě se jí nakonec podařilo splnit, ikdyž jen ve své kategorii, ….přesto ještě jednou gratulujeme.

Za domácí tým jel pouze dědek…….který toho měl dost…Jirku trápí stále záda a Patrik byl v onen den indisponován, ale věříme , že příště to pojede.Nakonec dědek skončil v celkovém hodnocení na 3O. místě.Již od první Rz hned na startu zaspal a ztrátu zhruba 10 vteřin(…..zaspal na startu díky upravě ranního pořadí na startu) se mu nepodařilo , při tak velké konkurenci ztáhnout. Podrobnější výsledky naleznete na stránkách Safari cupu.Pár fotek od Mirka na stránkách RC Benátky …ve fotogalerii. Dalším závodem , který nás čeká je Daros rally , který se jede 9.5. ve Dvoře Králové nad Labem.