Rally Torino

V sobotu 23.května se jel na trati v Benátkách další ze závodu Safari  cupu. Na start se postavilo 37 závodníků a bojovalo se hned od první rychlostní zkoušky. Po  předešlých vydatných  dešťových srážkách ,která nás trápily v závěru týdne se podařilo domácímu týmu trať celkem dobře připravit a v den závodu i počasí přálo. takže servis byl nastaven po každé druhé rychlostní zkoušce.Na programu bylo celkem 10 rychlostních zkoušek a bojovalo se hned od samého začátku , takže bylo na co koukat.Jak už bývá zvykem po druhé RZ došlo k přeskupení a výsledky byly ještě vyrovnanější.Z našeho týmu jsem jel pouze já (dědek) a v celkové kategorii jsem obsadil 32 místo.Je vidět , že konkurence je stále větší a větší a mládí se dere vpřed .( což je myslím dobře).Věřím , že ve Dvoře pojedeme za náš tým  alespoň dva a podaří se nám konečně urvat nějaké ty bodíky , alespoň do bodování týmů.Podrobnější výsledky závodu Rally Torino naleznete na stránkách Safari cupu.