Daros rally

První květnovou sobotu se jel jež třetí závod letošní sezony a to Daros rally, na nám již známích tratích ve Dvoře Králové nad Labem.Jelo se celkem deset rychlostních zkoušek a na start se postavilo 41 závodníků.Čekaly na nás i úseky z brusu nové , které si pro nás pořádající DVB team připravil.Počasí nám přálo ,a tak po pátečních deštích to ani moc neprášilo a nebylo ani mokro…no prostě se jezdilo super.Od startu se opět ujal vedení  Mára  z týmu Rc Benátky a za ním se  sváděly nelítostné souboje, o co nejlepší umístění . Nakonec na  druhé příčce stanul Filda Musal a třetí dojel Peťák Pavlát. V jednotlivých kategoriích to dopadlo následovně :vítězové: Superjunior – Filip Šimůnek, Junior – Patrik Novotný, Elite – Mára Střihavka, Veterán – Richard Nitsche, Superveterán – Petr Pavlát, kategorie 2WD – Ondřej Daniel. Ženy a dívky vyhrála Karolína Havlíčková před druhou Marťou Korhelovou a technickou kategorii VR tyres Mára Střihavka.V týmech jsme obsadili bramborovou příčku.Celkové pořadí: první Mára , Marťa obsadila 29 (z důvodu technické závady) místo a já o jednu příčku před ní tedy misto 28. Podrobnější výsledky naleznete na stránkách Safari cupu. Teď nás čeká již čtvrtý závod a to Rally Bohémia , který se jede   20.5.2017 v Albrechticích v Jizerských horách.