Vyhlášení 11 . ročníku Safari cupu

Vyhlášení jedenáctého ročníku se opět uskutečnilo v restauraci v Benátkách, kde se o nás opět p. Karpíšek vzorně postaral. Staral se i Paval s přísunem kořalky. Takže bylo veselo, poslední jezdci se rozcházeli kolem půlnoci. Kategorie VR tyres přijel vyhlásit z daleka Ivo Viktorín, každému jezdci předal sadu pneumatik a vložek a na závěr z účastníků kategorie vylosoval dva jezdce, kteří obdrželi zajímavé ceny. Paval dostal servo a Frantin regl. A jak dopadl letošní ročník? Celkové vítězství s přehledem obhájil Mára Střihavka, druhý skončil Richard Nitsche a třetí Filda Musal. Vítězství v týmech patří Bobik teamu RCČ, druzí skončili kluci z RC teamu DTS Žacléř a třetí místo získal DVB team. Náš tým obsadil v silné konkurenci krásné 5. místo za klukama z Kobry. Celkově náš tým dopadl takto- Mára Střihavka celkově první , v kategorii VR tyres  rovněž první a první příčku obhájil i v kategorii Elite, Marťa Korhelová celkově 18. místo , první v kategorii ženy-dívky  v kategorii VR tyres místo 8.Já jsem dojel v celkovém pořadí na 37. místě, v kategorii VR tyres 12. místo a v super veteránech místo šesté.Chtěl bych poděkovat celému týmu za dosažené úspěchy a popřát všem mnoho super výsledků v sezoně nadcházející. Teď nás čeká dlouhá zimní přestávka, která bude zpestřena závody ve sportovní hale v Hostinném  , které pořádá Kobra tým. V dalších kategoriích to dopadlo takto.

Kategorie 2WD:
1. Honza Bednář
2. Jirka Půlpán
3. Vláďa Fišera

Kategorie VR tyres:
1. Marek Střihavka
2. Marek Havlíček
3. Filda Musal

Kategorie ženy a dívky:
1. Marťa Korhelová
2. Kája Havlíčková
3. Kája Pavlíčková

Kategorie superjunior:
1. Kája Havlíčková
2. Filda Šimůnek
3. Denis Krčmář

Kategorie junior:
1. Ondra Šimůnek
2. Šimon Martan
3. Páťa Brentner

Kategorie elite:
1. Marek Střihavka
2. Filda Musal
3. Adam Brentner

Kategorie veterán:
1. Richard Nitsche
2. Michal Bělka
3. Radek Toman

Kategorie superveterán:
1. Frantin Doležal
2 Petr Musal
3. Vlastík Brentner