Rally Trotina

V sobotu 2.června se odjel pátý závod Safari cupu Rally Trotina  v Holohlavech u Hradce Králové. Do závodu  bylo přihlášeno a odstartovalo všech 45 jezdců a z toho byly dokonce čtyři až ze Slovinska (zhruba 800 km).Jelo se na vysekané louce ,která  byla značně hrbolatá, což byla těžká zkouška rc speciálů především tlumičů , ale i v celkové ovladatelnosti. Na špici závodu to bylo velmi vyrovnané a z vítězství se nakonec radoval Tom Procházka, před druhým Petrem Musalem a třetím Frantinem Doležalem.Prochajda  vyhral i kategorii VR Tyres  i   kategorii elite.No prostě vyhrál , co se dalol. Já obsadil 28 příčku v celkovém pořadí , když mě ve třetí rychlostní zkoušce zradil zadní diferenciál , ale do čtvrté RZ ze podařilo vyměnit zapůjčený diferák od Adama a dojet tak zbývající rychlostní zkoušky, kterých bylo nakonec 10. Zbývající členové týmu Marťa a Mára se účastnili dvacetičtyřhodinovky, Na vyhlášení a předávání cen  byl přítomen i Josef Macháček,český motocyklový závodník , který reprezentoval Českou republiku na Rallye Dakar v závodech čtyřkolek, je pětinásobným vítězem Rallye Dakar a dvojnásobným vítězem  závodů silničních motocyklů.  Další závod pojedeme v kompletní sestavě, ten se jede 23.června ve Dvoře Králové.