Safari rally

 

 

Před prázdninovou pauzou se jel další závod Safari cupu, a to Safari rally ve Dvoře Králové nad Labem.Safari rally je nejdéle pořádaným podnikem šampionátu.Trať byla sice po nočním deštíku mírně vlhká, ale začala díky větru rychle osychat a stala se dosti prašnou. V několika zatáčkách se navíc po opakovaných průjezdech vytvořily nerovnosti, kde pro jejich optimální zdolání bylo třeba zvolit správné nastavení podvozku. Prověrkou kvality závodních speciálů i jezdeckých schopností soutěžících byl i přejezd Kilimanjára.  Svou účast na tomto ikonickém závodě potvrdilo čtyřicet tři jezdců.Bohužel za náš tým nastoupili jen tři jezdci Mára , Prochy a já. Marťa ještě není po zdravotní stránce fit, ale doufáme , že se po dovolené a delší přestávce objeví v srpnu na domácím závodě v Benátkách.No a jak jsme dopadli?

Náš tým RC Benátky ,,vyžral,, skoro vše.
1.Místo Elite (Mára) 4WD
2.Místo Elite (Prochy) 4WD
5.Místo Elite (Mára) 2WD
8.Místo Elite (Prochy) 2WD

7.Místo SuperVeteran (Ivo)

1.Místo VR&Tyres (Mára) 4WD
2.Místo VR&Tyres (Prochy) 4WD
8.Místo VR&Tyres (Prochy) 2WD
12.Místo VR&Tyres (Ivo)

1.Místo 2WD (Mára)
2.Místo 2WD (Prochy)

1.Místo Celkově (Mára) 4WD
2.Místo Celkově (Prochy) 4WD
15.Místo Celkově (Mára) 2WD… 1xVP
18.Místo Celkově (Prochy) 2WD
31.Místo Celkově (Ivo)

4.Místo Týmy (RC Benátky)

Pokračování Safari cupu zahájíme 25.8. 2018 na Benátské trati závodem Rally Torino. Za tým přeji všem krásně strávenou dovolenou a těm  školou povinným  suprové prázdniny.