LSK Summer rally

Na všech třicet sedm přihlášených jezdců čekala po pátečním dešti vlhká trať. Nicméně během dne začala trať osychat a opět, tak jako letos při každém závodě, se začalo prášit. Pořadatel pro závodníky připravil deset rychlostních zkoušek, se kterými se nejlépe vypořádal Tom Procházka. Druhý dojel Filda Musal a třetí Peter Musal. V týmech zvítězil RC team DTS Žacléř, druzí skončil Bobik team RCČ a třetí DVB team.Náš tým obsadil 4 příčku.Z našeho týmu se nejvíce dařilo Tomovi, který nejenže vyhrál celkově , ale vyhrál kategorii Elite před druhým Fildou a třetím Márou i kategorii   2WD.Marťa v kategorii Ženy a dívky obsadila druhou příčku za Kájou Havlíčkovou.Já obsadil celkově 25 příčku a v kategorii super veterán 4. místo.
Posledním závodem bude 13.10.2018 Rally Perugia , který se jako tradičně jede v Benátkách a po závodě proběhne tradiční vyhlášení ročníku SC v místním pohostinství.