Poslední závod sezony Rally Perugia

S e zpožděním , ale přece přinášíme výsledky posledního  závodu letošní sezóny , který je za námi. Rally Perugia se jela na naší domácí trati  v Benátkách a suverénně ji ovládl Mára Střihavka z našeho týmu  .O zbylá dvě místa na bedně se sváděl tuhý boj až do poslední rychlostní zkoušky. Druhé místo  nakonec vybojoval Petr Musal a pro třetí si dojel Frantin Doležal. V týmech to bylo také napínavé až do konce poslední rychlostní zkoušky. V závodě nakonec zvítězil RC team DTS Žacléř, druhý skončil DVB team a třetí Bobik team RCČ.Z našeho týmu se pak Michal Špryňar umístil v celkovém hodnocení závodu na 16 . místě a já obsadil 30 příčku.V kategorii Elite Marek obsadil 1 příčku a Michal si dojel pro 3 místo.Po vyhlášení výsledků závodu následovalo v místním pohostinství slavnostní celkové vyhlášení výsledků ukončené sezony a předání cen a pohárů těm nejlepším.Letošní sezonu suverénně vyhrál Mára Střihavka před druhým Filipem Musalem a třetím Petrem Musalem.Na 21 místě celkově skončil Míchal Špryňar  a já na 34 příčce.Rovněž v kategorii Elite  1. místo patřilo Márovi a  6 .místo vybojoval Michal. V kategorii superveterán jsem já obsadil 5 příčku.V pořadí týmů si pro první místo dojel Bobík team RCČ   , druhý dojel team  DTS  Žacléř a  třetí příčku obsadil náš Rc team Benátky. Všem pořadatelům děkujeme za uplynulou sezonu, vítězům gratulujeme a všem přejeme do následující sezony mnoho úspěchů.