Rally Venezia- výsledky

V sobotu 23.4.2011 se jel 2. závod Safari Cupu Rally Venezia na zvětšené, resp. prodloužené trati. Na startovní pole se postavilo 32 závodních speciálů. Na jezdce čekalo 8 RZ. Jednotlivé RZty měřily od 348 m až po nejdelší, která měřila 397 m. Trať se domácímu Benátskému týmu podařilo připravit, ale nebylo by na škodu pár kapek deště, aby trať byla v nových úsecích pevnější a tvrdší a tolik neprášila. Všichni ze startovního pole tuto situaci bravůrně zvládli a odjeli všech 8 rychlostních zkoušek.Technické problémy potkaly hned po první RZ domácího jezdce Jirku Němce(prasklý závěs kola) a jelikož mechanici neměli v rezervě tento díl, zůstal po zbytek závodu jako divák. A jak to dopadlo? 1. místo Petr Musal, 2. místo Marek Střihavka, 3. místo Frantin Doležal – jemu obzvlášť velká gratulace. Z domácího týmu (RC Benátky) se nejlépe umístil Ivo Svoboda na 16. místě a druhý domácí jezdec Tadeáš Víšek obsadil místo 27.

V kategorii týmů se na prvním místě umístil Bobík team RC CČ. Na druhém RC Club Čistá a na třetím místě skončil Trioteam. Náš team RC Benátky je po druhém závodě celkově na 8. místě, ale věříme že to tak dlouho nezůstane a posuneme se k vyšším příčkám. Již teď se připravujeme na blížící se 3. závod LSK Summer rally, který se jede 14.5. na šotolině ve Dvoře Králové, více na www.safaricup.cz