Rally Perugia

Malinko se spožděním , ale přece přinášíme informace z posledního závodu letošního ročníku Safari cupu rally Perugia , který se jel na šotolině v Benátkách . Už od samého rána byl pěkný mrazík , takže celou trať pokrývala jinovatka a místy to i pěkně klouzalo , nejenom jezdcům ,ale i navigátorům .Předpověď počasí vyšla dle očekávání a tak nic nebránilo k odstartování do první rychlostní zkoušky.Na startovní pole se postavilo  celkem  33 jezdců na něž čekalo celkem 8. RZ . Již od samého rána panovala  výborná nálada podpořená troškou destilátu pro zahřátí a teplého čaje,kterého se vypilo snad nejvíce …no přeci se jen už paní zima přihlásila,bylo to znát ,…teplo v Benátkách vypadá jinak.Každý se těšil na odjetí  poslední RZ . následné vyhlášení výsledků  sobotních soubojů a hurá do tepla místního pohostinství na celkové vyhlášení výsledků celého ročníku Safari cupu 2O11 , které bylo spojeno s večeří , alko i nealko nápoji a především příjemným posezením ,za což patří velký dík personálu , který vše pro nás připravil, ještě jednou děkujeme.  Tak jak to vlastně dopadlo?

V Rally Perugia obsadil  Jirka krásné 16. místo , Dědek místo 21., bohužel Táda pro nemoc do závodu nenastoupil.

A takhle to dopadlo v celkovém pořadí šampionátu…Dědek skončil na 18. místě, jeden bod pře 19. Jirkou a Táda na místě 28.