LSK Summer rally

V sobotu se odjel již třetí závod šampionátu LSK Summer rally na rozblácených tratích ve Dvoře Králové nad Labem. Pořadatel závodu již od pátku zvažoval přeložení závodu na jiný termín , z důvodu deštivého počasí a ani předpověď nevypadala nijak slibně. Přesto jsme ráno odjeli za deště do Dvora, kde to vypadalo stejně,…pršelo a pršelo , takže vedení šampionátu rozhodlo o posunutí startu do první RZ na 11, 30 hodin.Po zhruba dvou hodinové pauze se přeci jen ve stanovený čas odstartoval třetí závod LSK Summer raly . Z počátku byla trať blátivá , kluzká , místy i s menšímy brody ,což dalo zabrat nejen jezdcům , ale i technice.Na začátku 3.RZ trať začala pomalu osychat, přeháňky ustaly a tak se začalo přiostřovat.
Závodu jsme se opět zúčastnili v plném počtu. Jirka obsadil 22. místo , dědek 23 a Táda místo 27. V pořadí týmu jsme obsadili 7. místo.
Celkovým vítězem LSK Summer rally se stal Filda Musal, před Petrem Musalem, třetí dojel Adam Brentner. Umístění v dalších kategoriích dopadlo takto: