Daros rally

Seriál Safari cupu pokračoval 7. závodem na dráze ve Dvoře Králové nad Labem pod názvem Daros rally 25.8.2012.Závodů se zúčastnilo celkem čtyřiatřicet jezdců  z šestatřiceti přihlášených.Šotolinovou trať v časných ranních hodinách zkrápěl déšť, ale naštěstí to nezanechalo vážnější následky, na jinak dobře připravené šotolinové trati.Dobře připravené šotolinové rychlostní zkoušky byly celkem dlouhé, jak už bývá ve Dvoře zvykem a nechyběly ani nové pasáže, které po ranním dešti na jednoduchosti nepřidaly.Náš tým nastoupil do závodu ve složení Jirka a Dědek ( Ivoš), Táda byl zaneprázdněn, a tak se ze závodu omluvil.  Už od první rychlostní zkoušky se rozpoutal boj o první příčku mezi Fildou Musalem, Petrem Musalem a Markem Střihavkou.Náš tým obsadil 17. příčku Dědek(Ivoš ) a Jirka příčku 19 tou.V kategorii super veterán si Jirka dojel pro třetí místo a v kategorii týmů jsme obsadili šesté místo.Jak to vše dopadlo se dozvíte níže popř. na stránkách Safari cupu.
Kategorie týmů:
1. Bobik team RcCČ
2. Profi RC Modely Team
3. DVB team

Kategorie 2WD:
1. Honza Papež
2. Petr Bartoš
3. Roman Horský

Kategorie ženy a dívky:
1. Markéta Musalová
2. Vendulka Martanová
3. Dana Dorková

Kategorie superjunior:
1. Šimon Martan
2. Jakub Půlpán
3. Patrik Novotný

Kategorie junior:
1. Petr Efler
2. Fanda Bous
3. Markéta Musalová

Kategorie senior:
1. Marek Střihavkal
2. Filda Musal
3. Adam Brentner

Kategorie veterán:
1. Petr Musal
2. Vlastik Brentner
3. Petr Bartoš

Kategorie superveterán:
1. Vašek Toman
2. Roman Horský
3. Jirka Němec

Foto a video od Pavla , od DVB

Šampionát pokračuje dalším závodem, kterým bude Rally Napoli, která se jede 1.9. 2012 v Benátkách.