Ohlédnutí za osmým závodem- Rally Napoli

První zářijovou sobotu byl na programu již 8. závod ze seriálu Safari cupu, rally Napoli. Závod se jel na trati, která vzhledem k deštivému počasí předchozího dne byla značně blátivá a působila nemalé problémy nejen čtyřkolkám , ale především kategorii dvoukolek,přesto se všichni jezdci snažili zajet co nejlepší časy. Servis byl povolen po každé rychlostní zkoušce.Na start se postavilo pětatřicet přihlášených jezdců, z nichž se nejlépe a nejrychleji s blátivým povrchem vypořádal Frantin Doležal ,druhé místo si vybojoval Filda a Mára Střihavka si dojel pro místo třetí.

Náš tým nastoupil do závodu ve složení Jirka a Ivoš (dědek). V hlavní kategorii obsadil Jirka 18. a dědek 19. místo.V kategorii superveterán si Jirka dojel pro místo třetí.