Safari rally

Ohlédnutí  za dalším závodem Safari cupu, který se jel tentokrát ve Dvoře. Náš tým nastoupil do závodu v plné sestavě a to i s Jirkou , kterého přestala zlobit plotna, a proto se  s opatrností  postavil na startovní rošt.Dopolední  předpověď počasí slibovala slunečno , ale k polednímu vyhrožovali deštěm , což se jim také splnilo a tak byl závod ukončen po odjeté 5.rychlostní zkoušce .Vyhlašování výsledků probíhalo už za deště. No a jak jsme dopadli tentokrát?

V hlavní kategorii obsadil Ivo (dědek) krásnou 12 . příčku, Jirka  místo 20 té a Tada skončil o tři místa za ním na místě 23.

V kategorii superveterán se Ivo umístil na stupních vítězů a to na třetím místě za druhým Vlastíkem a prvním Frantinem.

Kategorii týmů vyhrál RC  Club Čistá před druhým Bobíkem RCČ  a třetím DVB teamem, náš tým obsadil příčku 6-tou.

Dalším závodem , tentokrát dvoudenním s nočními  rychlostními zkouškami bude rally Sardegna . Závod se jede na Ježkově 21.6.-22.6.Podrobnější informace přineseme v co nejkratší době.