Kobra Čelenž 2014 – I.

V sobotu 18. ledna 2014 se jel první  závod ze tří pod názvem „KOBRA ČELENŽ 2014“ , který pořádal domácí tým Kobra v tělocvičně v Hostinném.Pořadatelé si pro nás připravili zajímavé rychlostní zkoušky včetně různých nástrah , se kterými jsme se museli vypořádat.Na start se postavilo celkem 49 jezdců, na které čekalo 8. rychlostních zkoušek.

Závod je rozdělen do sedmi kategorií.Za Rc team Benátky jsem jel pouze já a za náš nový druhý tým Monstrem Rc Benátky 2 jel Mirek a Jan Novotný.V hlavní kategorii dopadla naše umístění takto….já na celkovém 36 místě Honza na 46 a Mirek na místě 47.V kategorii WRC a S 2000 jsem obsadil 17. příčku. Honza a Mirek v kategorii produkčních vozů 16. a 17. místo.Z dvaceti týmů , které se prvního závodu zúčastnilo jsme obsadili 17 . a 19. místo.

 

Podrobnější přehled výsledků:

Hlavní kategorie

Pořadí Jméno Tým Startovní číslo
1. Petr Pavlát AMK Malá Skála 1 54
2. Jan Šrámek AMK Malá Skála 2 55
3. Filda Musal OC KVARTET rc racing team 21
4. Pavel Krčmář RC KOBRA 49
5. Čejchan Aleš rc rally racing team 28
6. Francois Dudu OC KVARTET rc racing team 4
7. Victor Trnka rc rally racing team 58
8. Vlastik Brentner DVB team 2
9. Petrs Musal OC KVARTET rc racing team 20
10. Adam Brentner DVB team 1
11. Michal Bělka DVB team 27
12. Vladimír Fišera AMK Cihelna 31
13. Tom Procházka TamiyaRallySport 2 26
14. Patrik Petr OC KVARTET rc racing team 36
15. Karel Šimůnek RC KOBRA 46
16. Radek Novosád TamiyaRallySport 1 25
17. Ondřej Šimůnek RC KOBRA 47
18. Václav Toman RC team DTS Žacléř 39
19. Čejchan Martin rc rally racing team 30
20. Marek Havlíček RC team DTS Žacléř 8
21. Petr Hauer PROracing team Liberec 5
22. Radek Šulc Triangel Team 37
23. Radek Toman RC team DTS Žacléř 6
24. Stanislav Kuník Autovrakoviště Hejtmánka 22
25. Petr Hašek Triangel Team 38
26. Pavel Mrázek jednotlivec 18
27. Martin Šuška ALLROAD RC MB Team 14
28. Jakub Svoboda H-Motorsport 35
29. Honza Heřmánek rc Svijany 11° team 40
30. Jan Kňákal jednotlivec 43
31. Ondrej Pavlis PROracing team Liberec 7
32. Pavel Nejedlý ALLROAD RC MB Team 15
33. Roman Horský jednotlivec 32
34. Jiří Půlpán RC KOBRA 51
35. Patrik Brentner DVB team 3
36. Svoboda Ivo RC Team Benátky 42
37. Daniel Krčmář RC KOBRA 50
38. Čejchan František rc rally racing team 29
39. Míra Pek rc Svijany 11° team 41
40. Jan Papež jednotlivec 9
41. Mirek Svoboda H-Motorsport 34
42. Aleš Fiala jednotlivec 57
43. Josef Vacek Team Lančia Martini 2 10
44. Honza Orolín ALLROAD RC MB Team 17
45. Jakub Půlpán RC KOBRA 52
46. Jan Novotný Monstrum team-RC Benátky 2 23
47. Miroslav Novotný Monstrum team-RC Benátky 2 24
48. Filip Šimůnek RC KOBRA 48
49. Eliska Hrbková Team Lančia Martini 1 11

WRC a S2000

Pořadí Jméno Tým Startovní číslo
1. Jan Šrámek AMK Malá Skála 2 55
2. Filda Musal OC KVARTET rc racing team 21
3. Čejchan Aleš rc rally racing team 28
4. Francois Dudu OC KVARTET rc racing team 4
5. Victor Trnka rc rally racing team 58
6. Vlastik Brentner DVB team 2
7. Petrs Musal OC KVARTET rc racing team 20
8. Michal Bělka DVB team 27
9. Vladimír Fišera AMK Cihelna 31
10. Tom Procházka TamiyaRallySport 2 26
11. Patrik Petr OC KVARTET rc racing team 36
12. Čejchan Martin rc rally racing team 30
13. Radek Šulc Triangel Team 37
14. Petr Hašek Triangel Team 38
15. Pavel Nejedlý ALLROAD RC MB Team 15
16. Patrik Brentner DVB team 3
17. Svoboda Ivo RC Team Benátky 42
18. Čejchan František rc rally racing team 29
19. Honza Orolín ALLROAD RC MB Team 17
20. Eliska Hrbková Team Lančia Martini 1 11

Produkční

Pořadí Jméno Tým Startovní číslo
1. Pavel Krčmář RC KOBRA 49
2. Adam Brentner DVB team 1
3. Karel Šimůnek RC KOBRA 46
4. Ondřej Šimůnek RC KOBRA 47
5. Václav Toman RC team DTS Žacléř 39
6. Marek Havlíček RC team DTS Žacléř 8
7. Radek Toman RC team DTS Žacléř 6
8. Stanislav Kuník Autovrakoviště Hejtmánka 22
9. Pavel Mrázek jednotlivec 18
10. Martin Šuška ALLROAD RC MB Team 14
11. Jan Kňákal jednotlivec 43
12. Jiří Půlpán RC KOBRA 51
13. Daniel Krčmář RC KOBRA 50
14. Aleš Fiala jednotlivec 57
15. Jakub Půlpán RC KOBRA 52
16. Jan Novotný Monstrum team-RC Benátky 2 23
17. Miroslav Novotný Monstrum team-RC Benátky 2 24
18. Filip Šimůnek RC KOBRA 48

Historici

Pořadí Jméno Tým Startovní číslo
1. Petr Pavlát AMK Malá Skála 1 54
2. Radek Novosád TamiyaRallySport 1 25
3. Petr Hauer PROracing team Liberec 5
4. Jakub Svoboda H-Motorsport 35
5. Honza Heřmánek rc Svijany 11° team 40
6. Ondrej Pavlis PROracing team Liberec 7
7. Roman Horský jednotlivec 32
8. Míra Pek rc Svijany 11° team 41
9. Jan Papež jednotlivec 9
10. Mirek Svoboda H-Motorsport 34
11. Josef Vacek Team Lančia Martini 2 10

Děti

Pořadí Jméno Tým Startovní číslo
1. Ondřej Šimůnek RC KOBRA 47
2. Čejchan Martin rc rally racing team 30
3. Patrik Brentner DVB team 3
4. Daniel Krčmář RC KOBRA 50
5. Čejchan František rc rally racing team 29
6. Jakub Půlpán RC KOBRA 52
7. Filip Šimůnek RC KOBRA 48

Ženy a dívky

Pořadí Jméno Tým Startovní číslo
1. Eliska Hrbková Team Lančia Martini 1 11

Týmy

Pořadí Název Body
1. OC KVARTET rc racing team 76
2. DVB team 64
3. rc rally racing team 62
4. RC KOBRA 57
5. AMK Malá Skála 1 36
6. AMK Malá Skála 2 32
7. RC team DTS Žacléř 32
8. AMK Cihelna 19
9. TamiyaRallySport 2 18
10. TamiyaRallySport 1 15
11. Triangel Team 15
12. PROracing team Liberec 10
13. Autovrakoviště Hejtmánka 7
14. ALLROAD RC MB Team 4
15. H-Motorsport 3
16. rc Svijany 11° team 2
17. RC Team Benátky 0
18. Team Lančia Martini 2 0
19. Monstrum team-RC Benátky 2 0
20. Team Lančia Martini 1 0

 

Posted in Nezařazené