Putovní pohár obce Benátky

Na poslední srpnovou sobotu byl stanoven termín 1.závodu „O Putovní pohár obce Benátky“. Počasí nám přálo hned od rána, i když se na obloze objevil tu a tam nějaký ten mráček , přesto nespadla ani kapka a v průběhu dopoledne po nich nebylo ani památky . Nastalo „palermo“ trpěla nejen technika , ale i jezdci.Do závodu se přihlásilo 28 jezdců, ale nakonec se na startovní rošt postavilo pouze 21 závodníků , na které čekalo 10 rychlostních zkoušek. Závod zahájil  starosta obce Benátky pan Tomáš Bouček, který všechny srdečně přivítal a popřál všem hodně úspěchů při svádění ostrých bojů na trati. Po slavnostním zahájení  se dále vše odehrávalo dle časového harmonogramu a v 9,00 hodin byla odstartována 1 RZ.

Po skončení závodu následovalo vyhlášení výsledků , předání cen i Putovního poháru obce Benátky- předával pan starosta.Ten si   z 1. ročníku odvezl Richard NITSCHE před druhým Fildou MUSALEM a třetím (jeho starším bratrem) Petrsem MUSALEM. Poděkování patří všem , kteří se zúčastnili a věřím , že se budeme scházet i na dalších ročnících.

Podrobnější výsledky jednotlivých RZ a celkové pořadí níže.:

O pohár obce Benátky

Benátky

29.8.2015

Kompletní výsledky

1 – Starostova1

481 metrů

Pořadí RZ1 Celkové pořadí po RZ1
Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
Penalizace Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:38.268 1 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:38.268
2 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
02:40.017
00:01.749
00:01.749
2 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
02:40.017
00:01.749
00:01.749
3 Michal Bělka26VET(2.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:42.963
00:04.695
00:02.946
3 Michal Bělka26VET(2.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:42.963
00:04.695
00:02.946
4 Radek Toman22VET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:43.973
00:05.705
00:01.010
4 Radek Toman22VET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:43.973
00:05.705
00:01.010
5 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:45.664
00:07.396
00:01.691
5 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:45.664
00:07.396
00:01.691
6 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
02:46.286
00:08.018
00:00.622
6 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
02:46.286
00:08.018
00:00.622
7 Marek Havlíček7VET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:46.511
00:08.243
00:00.225
7 Marek Havlíček7VET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:46.511
00:08.243
00:00.225
8 Vlastik Brentner1SVET(2.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:50.166
00:11.898
00:03.655
8 Vlastik Brentner1SVET(2.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:50.166
00:11.898
00:03.655
9 Václav Toman9SVET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:52.457
00:14.189
00:02.291
9 Václav Toman9SVET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:52.457
00:14.189
00:02.291
10 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
02:54.218
00:15.950
00:01.761
10 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
02:54.218
00:15.950
00:01.761
11 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
02:55.649
00:17.381
00:01.431
11 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
02:55.649
00:17.381
00:01.431
12 Stanislav Kuník27SVET(4.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
02:59.999
00:21.731
00:04.350
12 Stanislav Kuník27SVET(4.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
02:59.999
00:21.731
00:04.350
13 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
03:02.625
00:24.357
00:02.626
13 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
03:02.625
00:24.357
00:02.626
14 Roman Horský28SVET(5.) | 2WD(2.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
03:09.075
00:30.807
00:06.450
14 Roman Horský28SVET(5.) | 2WD(2.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
03:09.075
00:30.807
00:06.450
15 Jakub Půlpán13JUN(3.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
03:09.924
00:31.656
00:00.849
15 Jakub Půlpán13JUN(3.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
03:09.924
00:31.656
00:00.849
16 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
03:10.072
00:31.804
00:00.148
16 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
03:10.072
00:31.804
00:00.148
17 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
03:12.939
00:34.671
00:02.867
17 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
03:12.939
00:34.671
00:02.867
18 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
03:14.255
00:35.987
00:01.316
18 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
03:14.255
00:35.987
00:01.316
19 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
03:42.907
01:04.639
00:28.652
19 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
03:42.907
01:04.639
00:28.652
20 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
03:45.112
01:06.844
00:02.205
20 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
03:45.112
01:06.844
00:02.205
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
03:59.883
01:21.615
00:14.771
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
03:59.883
01:21.615
00:14.771

2 – Starostova2

481 metrů

Pořadí RZ2 Celkové pořadí po RZ2
Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
Penalizace Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
02:30.153 1 ⇧1 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
05:10.170
2 Radek Toman22VET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:31.936
00:01.783
00:01.783
2 ⇧2 Radek Toman22VET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
05:15.909
00:05.739
00:05.739
3 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:34.799
00:04.646
00:02.863
3 Michal Bělka26VET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
05:20.327
00:10.157
00:04.418
4 Michal Bělka26VET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:37.364
00:07.211
00:02.565
4 ⇧1 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
05:20.463
00:10.293
00:00.136
5 Patrik Petr16ELT(1.)
Rc team Benátky
Ford Escort
02:38.821
00:08.668
00:01.457
5 ⇩4 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
05:21.414
00:11.244
00:00.951
6 Marek Havlíček7VET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:40.359
00:10.206
00:01.538
6 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
05:25.107
00:14.937
00:03.693
7 Václav Toman9SVET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:41.562
00:11.409
00:01.203
7 Marek Havlíček7VET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
05:26.870
00:16.700
00:01.763
8 Filip Musal20ELT(2.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:43.146
00:12.993
00:01.584
8 ⇧1 Václav Toman9SVET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
05:34.019
00:23.849
00:07.149
9 Vlastik Brentner1SVET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:46.577
00:16.424
00:03.431
9 ⇩1 Vlastik Brentner1SVET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
05:36.743
00:26.573
00:02.724
10 Stanislav Kuník27SVET(4.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
02:47.484
00:17.331
00:00.907
10 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
05:41.924
00:31.754
00:05.181
11 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
02:47.706
00:17.553
00:00.222
11 ⇧1 Stanislav Kuník27SVET(4.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
05:47.483
00:37.313
00:05.559
12 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
02:51.852
00:21.699
00:04.146
12 ⇩1 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
05:47.501
00:37.331
00:00.018
13 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
02:57.879
00:27.726
00:06.027
13 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
06:04.723
00:54.553
00:17.222
14 Ivo Svoboda2SVET(5.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
03:02.031
00:31.878
00:04.152
14 ⇧3 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
06:10.818
01:00.648
00:06.095
15 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(2.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
03:02.098
00:31.945
00:00.067
15 Jakub Půlpán13JUN(3.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
06:12.937
01:02.767
00:02.119
16 Jakub Půlpán13JUN(3.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
03:03.013
00:32.860
00:00.915
16 ⇩2 Roman Horský28SVET(5.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
06:14.578
01:04.408
00:01.641
17 Roman Horský28SVET(6.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
03:05.503
00:35.350
00:02.490
17 ⇧1 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
06:16.286
01:06.116
00:01.708
18 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
03:11.986
00:41.833
00:06.483
18 ⇩2 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
06:22.058
01:11.888
00:05.772
19 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
03:37.390
01:07.237
00:25.404
00:10 19 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
07:20.297
02:10.127
00:58.239
20 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
03:39.411
01:09.258
00:02.021
20 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
07:24.523
02:14.353
00:04.226
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
03:47.956
01:17.803
00:08.545
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
07:47.839
02:37.669
00:23.316

3 – Svíb1

382 metrů

Pořadí RZ3 Celkové pořadí po RZ3
Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
Penalizace Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1 Michal Bělka26VET(1.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:21.782 1 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
07:33.220
2 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:22.458
00:00.676
00:00.676
2 ⇧1 Michal Bělka26VET(2.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
07:42.109
00:08.889
00:08.889
3 Richard Nitsche6VET(2.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
02:23.050
00:01.268
00:00.592
3 ⇩1 Radek Toman22VET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
07:42.952
00:09.732
00:00.843
4 Václav Toman9SVET(1.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:23.475
00:01.693
00:00.425
4 ⇧1 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
07:43.872
00:10.652
00:00.920
5 Petr Musal21SVET(2.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:24.620
00:02.838
00:01.145
5 ⇩1 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
07:45.083
00:11.863
00:01.211
6 Marek Havlíček7VET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:26.931
00:05.149
00:02.311
6 ⇧1 Marek Havlíček7VET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
07:53.801
00:20.581
00:08.718
7 Radek Toman22VET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:27.043
00:05.261
00:00.112
7 ⇧1 Václav Toman9SVET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
07:57.494
00:24.274
00:03.693
8 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
02:33.878
00:12.096
00:06.835
8 ⇩2 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
07:58.985
00:25.765
00:01.491
9 Stanislav Kuník27SVET(3.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
02:37.998
00:16.216
00:04.120
9 Vlastik Brentner1SVET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
08:16.084
00:42.864
00:17.099
10 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
02:39.236
00:17.454
00:01.238
10 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
08:21.160
00:47.940
00:05.076
11 Vlastik Brentner1SVET(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:39.341
00:17.559
00:00.105
11 Stanislav Kuník27SVET(4.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
08:25.481
00:52.261
00:04.321
12 Jan Novotný15JUN(1.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
02:48.937
00:27.155
00:09.596
12 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
08:38.887
01:05.667
00:13.406
13 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
02:50.557
00:28.775
00:01.620
13 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
08:53.660
01:20.440
00:14.773
14 Jakub Půlpán13JUN(2.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
02:50.758
00:28.976
00:00.201
14 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
09:01.375
01:28.155
00:07.715
15 Ondra Šimůnek18JUN(3.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
02:51.386
00:29.604
00:00.628
00:10 15 Jakub Půlpán13JUN(3.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
09:03.695
01:30.475
00:02.320
16 Ivo Svoboda2SVET(5.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
02:51.824
00:30.042
00:00.438
16 Roman Horský28SVET(5.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
09:06.782
01:33.562
00:03.087
17 Roman Horský28SVET(6.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
02:52.204
00:30.422
00:00.380
17 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
09:08.110
01:34.890
00:01.328
18 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:53.114
00:31.332
00:00.910
18 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
09:15.172
01:41.952
00:07.062
19 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
03:18.041
00:56.259
00:24.927
19 ⇧1 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
10:42.564
03:09.344
01:27.392
20 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
03:25.839
01:04.057
00:07.798
20 ⇩1 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
10:46.136
03:12.916
00:03.572
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
03:37.458
01:15.676
00:11.619
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
11:25.297
03:52.077
00:39.161

4 – Svíb2

382 metrů

Pořadí RZ4 Celkové pořadí po RZ4
Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
Penalizace Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1 Radek Toman22VET(1.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:18.467 1 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
09:53.323
2 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:19.852
00:01.385
00:01.385
2 ⇧1 Radek Toman22VET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
10:01.419
00:08.096
00:08.096
3 Richard Nitsche6VET(2.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
02:20.103
00:01.636
00:00.251
3 ⇩1 Michal Bělka26VET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
10:03.415
00:10.092
00:01.996
4 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
02:20.843
00:02.376
00:00.740
4 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
10:03.724
00:10.401
00:00.309
5 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:21.080
00:02.613
00:00.237
5 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
10:06.163
00:12.840
00:02.439
6 Michal Bělka26VET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:21.306
00:02.839
00:00.226
6 ⇧2 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
10:19.828
00:26.505
00:13.665
7 Vlastik Brentner1SVET(2.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:22.791
00:04.324
00:01.485
7 ⇩1 Marek Havlíček7VET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
10:19.949
00:26.626
00:00.121
8 Václav Toman9SVET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:24.967
00:06.500
00:02.176
8 ⇩1 Václav Toman9SVET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
10:22.461
00:29.138
00:02.512
9 Karel Šimůnek17VET(4.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
02:26.057
00:07.590
00:01.090
9 Vlastik Brentner1SVET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
10:38.875
00:45.552
00:16.414
10 Marek Havlíček7VET(5.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:26.148
00:07.681
00:00.091
10 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
10:47.217
00:53.894
00:08.342
11 Stanislav Kuník27SVET(4.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
02:32.713
00:14.246
00:06.565
11 Stanislav Kuník27SVET(4.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
10:58.194
01:04.871
00:10.977
12 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
02:32.988
00:14.521
00:00.275
12 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
11:11.875
01:18.552
00:13.681
13 Jakub Půlpán13JUN(2.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
02:40.847
00:22.380
00:07.859
13 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
11:35.035
01:41.712
00:23.160
14 Jan Novotný15JUN(3.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
02:41.375
00:22.908
00:00.528
14 ⇧1 Jakub Půlpán13JUN(3.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
11:44.542
01:51.219
00:09.507
15 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:44.806
00:26.339
00:03.431
15 ⇩1 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
11:47.825
01:54.502
00:03.283
16 Roman Horský28SVET(5.) | 2WD(2.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
02:44.970
00:26.503
00:00.164
16 Roman Horský28SVET(5.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
11:51.752
01:58.429
00:03.927
17 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
02:46.450
00:27.983
00:01.480
17 ⇧1 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
11:59.978
02:06.655
00:08.226
18 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
02:51.899
00:33.432
00:05.449
18 ⇩1 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
12:00.009
02:06.686
00:00.031
19 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
03:06.757
00:48.290
00:14.858
19 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
13:49.321
03:55.998
01:49.312
20 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
03:17.842
00:59.375
00:11.085
20 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
14:03.978
04:10.655
00:14.657
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
03:26.566
01:08.099
00:08.724
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
14:51.863
04:58.540
00:47.885

5 – Kamenec1

445 metrů

Pořadí RZ5 Celkové pořadí po RZ5
Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
Penalizace Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
02:26.254 1 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
12:19.577
2 Radek Toman22VET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:27.700
00:01.446
00:01.446
2 Radek Toman22VET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
12:29.119
00:09.542
00:09.542
3 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:29.269
00:03.015
00:01.569
3 ⇧1 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
12:34.468
00:14.891
00:05.349
4 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:30.744
00:04.490
00:01.475
4 ⇩1 Michal Bělka26VET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
12:35.363
00:15.786
00:00.895
5 Michal Bělka26VET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:31.948
00:05.694
00:01.204
5 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
12:35.432
00:15.855
00:00.069
6 Marek Havlíček7VET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:32.836
00:06.582
00:00.888
6 ⇧1 Marek Havlíček7VET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
12:52.785
00:33.208
00:17.353
7 Vlastik Brentner1SVET(2.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:33.624
00:07.370
00:00.788
7 ⇩1 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
12:54.861
00:35.284
00:02.076
8 Václav Toman9SVET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:34.114
00:07.860
00:00.490
8 Václav Toman9SVET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
12:56.575
00:36.998
00:01.714
9 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
02:35.033
00:08.779
00:00.919
9 Vlastik Brentner1SVET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
13:12.499
00:52.922
00:15.924
10 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
02:39.983
00:13.729
00:04.950
10 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
13:42.127
01:22.550
00:29.628
11 Stanislav Kuník27SVET(4.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
02:45.025
00:18.771
00:05.042
11 Stanislav Kuník27SVET(4.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
13:43.219
01:23.642
00:01.092
12 Jiří Půlpán12VET(5.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
02:47.063
00:20.809
00:02.038
12 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
13:51.858
01:32.281
00:08.639
13 Patrik Brentner11JUN(2.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:51.111
00:24.857
00:04.048
13 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
14:28.777
02:09.200
00:36.919
14 Jan Novotný15JUN(3.) | 2WD(2.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
02:53.742
00:27.488
00:02.631
14 ⇧1 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
14:34.888
02:15.311
00:06.111
15 Karel Šimůnek17VET(6.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
02:54.910
00:28.656
00:01.168
15 ⇩1 Jakub Půlpán13JUN(3.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
14:45.565
02:25.988
00:10.677
16 Jakub Půlpán13JUN(4.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
03:01.023
00:34.769
00:06.113
16 ⇧1 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
14:51.089
02:31.512
00:05.524
17 Roman Horský28SVET(5.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
03:01.298
00:35.044
00:00.275
17 ⇩1 Roman Horský28SVET(5.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
14:53.050
02:33.473
00:01.961
18 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
03:03.081
00:36.827
00:01.783
18 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
15:03.090
02:43.513
00:10.040
19 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
03:18.472
00:52.218
00:15.391
19 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
17:15.532
04:55.955
02:12.442
20 Karolína Havlíčková8SJUN(1.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
03:21.929
00:55.675
00:03.457
20 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
17:22.450
05:02.873
00:06.918
21 Filda Šimůnek19SJUN(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
03:26.211
00:59.957
00:04.282
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
18:13.792
05:54.215
00:51.342

6 – Kamenec2

445 metrů

Pořadí RZ6 Celkové pořadí po RZ6
Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
Penalizace Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:29.367 1 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
14:49.700
2 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
02:30.123
00:00.756
00:00.756
2 ⇧1 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
15:03.835
00:14.135
00:14.135
3 Michal Bělka26VET(2.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:33.036
00:03.669
00:02.913
3 ⇩1 Radek Toman22VET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
15:06.583
00:16.883
00:02.748
4 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:33.918
00:04.551
00:00.882
4 Michal Bělka26VET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
15:08.399
00:18.699
00:01.816
5 Vlastik Brentner1SVET(2.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:35.015
00:05.648
00:01.097
5 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
15:09.350
00:19.650
00:00.951
6 Radek Toman22VET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:37.464
00:08.097
00:02.449
6 Marek Havlíček7VET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
15:31.188
00:41.488
00:21.838
7 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
02:37.773
00:08.406
00:00.309
7 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
15:33.004
00:43.304
00:01.816
8 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
02:38.143
00:08.776
00:00.370
8 Václav Toman9SVET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
15:45.454
00:55.754
00:12.450
9 Marek Havlíček7VET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:38.403
00:09.036
00:00.260
9 Vlastik Brentner1SVET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
15:47.514
00:57.814
00:02.060
10 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
02:39.805
00:10.438
00:01.402
10 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
16:21.932
01:32.232
00:34.418
11 Stanislav Kuník27SVET(3.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
02:46.142
00:16.775
00:06.337
11 Stanislav Kuník27SVET(4.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
16:29.361
01:39.661
00:07.429
12 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
02:48.730
00:19.363
00:02.588
12 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
16:29.631
01:39.931
00:00.270
13 Václav Toman9SVET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:48.879
00:19.512
00:00.149
13 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
17:21.626
02:31.926
00:51.995
14 Jakub Půlpán13JUN(2.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
02:52.656
00:23.289
00:03.777
14 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
17:23.618
02:33.918
00:01.992
15 Jan Novotný15JUN(3.) | 2WD(2.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
02:52.849
00:23.482
00:00.193
15 Jakub Půlpán13JUN(3.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
17:38.221
02:48.521
00:14.603
16 Roman Horský28SVET(5.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
03:01.802
00:32.435
00:08.953
16 ⇧1 Roman Horský28SVET(5.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
17:54.852
03:05.152
00:16.631
17 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
03:04.192
00:34.825
00:02.390
17 ⇩1 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
17:55.281
03:05.581
00:00.429
18 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
03:07.731
00:38.364
00:03.539
18 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
18:10.821
03:21.121
00:15.540
19 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
03:22.321
00:52.954
00:14.590
19 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
20:37.853
05:48.153
02:27.032
20 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
03:31.996
01:02.629
00:09.675
20 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
20:54.446
06:04.746
00:16.593
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
03:34.940
01:05.573
00:02.944
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
21:48.732
06:59.032
00:54.286

7 – Rybnikova1

458 metrů

Pořadí RZ7 Celkové pořadí po RZ7
Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
Penalizace Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:47.205 1 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
17:39.235
2 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
02:49.535
00:02.330
00:02.330
2 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
17:51.040
00:11.805
00:11.805
3 Radek Toman22VET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:49.682
00:02.477
00:00.147
3 Radek Toman22VET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
17:56.265
00:17.030
00:05.225
4 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:53.184
00:05.979
00:03.502
4 ⇧1 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
18:02.534
00:23.299
00:06.269
5 Marek Havlíček7VET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:56.663
00:09.458
00:03.479
5 ⇩1 Michal Bělka26VET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
18:17.211
00:37.976
00:14.677
6 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
02:56.671
00:09.466
00:00.008
6 Marek Havlíček7VET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
18:27.851
00:48.616
00:10.640
7 Vlastik Brentner1SVET(2.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:56.907
00:09.702
00:00.236
7 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
18:29.675
00:50.440
00:01.824
8 Václav Toman9SVET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:58.362
00:11.157
00:01.455
8 Václav Toman9SVET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
18:43.816
01:04.581
00:14.141
9 Stanislav Kuník27SVET(4.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
03:03.922
00:16.717
00:05.560
9 Vlastik Brentner1SVET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
18:44.421
01:05.186
00:00.605
10 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
03:06.105
00:18.900
00:02.183
10 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
19:29.001
01:49.766
00:44.580
11 Karel Šimůnek17VET(4.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
03:07.069
00:19.864
00:00.964
11 Stanislav Kuník27SVET(4.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
19:33.283
01:54.048
00:04.282
12 Michal Bělka26VET(5.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
03:08.812
00:21.607
00:01.743
00:10 12 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
19:35.736
01:56.501
00:02.453
13 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
03:14.566
00:27.361
00:05.754
13 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
20:36.192
02:56.957
01:00.456
14 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
03:16.125
00:28.920
00:01.559
14 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
20:39.743
03:00.508
00:03.551
15 Roman Horský28SVET(5.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
03:16.724
00:29.519
00:00.599
15 Jakub Půlpán13JUN(3.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
21:04.960
03:25.725
00:25.217
16 Patrik Brentner11JUN(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
03:22.451
00:35.246
00:05.727
16 Roman Horský28SVET(5.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
21:11.576
03:32.341
00:06.616
17 Jakub Půlpán13JUN(4.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
03:26.739
00:39.534
00:04.288
17 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
21:17.732
03:38.497
00:06.156
18 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
03:29.048
00:41.843
00:02.309
18 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
21:39.869
04:00.634
00:22.137
19 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
03:44.347
00:57.142
00:15.299
19 ⇧1 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
24:38.793
06:59.558
02:58.924
20 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
04:02.854
01:15.649
00:18.507
00:10 20 ⇩1 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
24:40.707
07:01.472
00:01.914
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
04:09.187
01:21.982
00:06.333
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
25:57.919
08:18.684
01:17.212

8 – Rybníková2

458 metrů

Pořadí RZ8 Celkové pořadí po RZ8
Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
Penalizace Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:50.127 1 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
20:30.609
2 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
02:51.374
00:01.247
00:01.247
2 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
20:41.167
00:10.558
00:10.558
3 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:52.033
00:01.906
00:00.659
3 Radek Toman22VET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
20:49.764
00:19.155
00:08.597
4 Radek Toman22VET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:53.499
00:03.372
00:01.466
4 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
20:54.567
00:23.958
00:04.803
5 Marek Havlíček7VET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:58.582
00:08.455
00:05.083
5 Michal Bělka26VET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
21:17.758
00:47.149
00:23.191
6 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
02:59.925
00:09.798
00:01.343
6 Marek Havlíček7VET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
21:26.433
00:55.824
00:08.675
7 Václav Toman9SVET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
03:00.238
00:10.111
00:00.313
7 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
21:29.600
00:58.991
00:03.167
8 Michal Bělka26VET(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
03:00.547
00:10.420
00:00.309
8 Václav Toman9SVET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
21:44.054
01:13.445
00:14.454
9 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
03:04.256
00:14.129
00:03.709
9 Vlastik Brentner1SVET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
21:50.081
01:19.472
00:06.027
10 Vlastik Brentner1SVET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
03:05.660
00:15.533
00:01.404
10 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
22:34.662
02:04.053
00:44.581
11 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
03:05.661
00:15.534
00:00.001
11 ⇧1 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
22:39.992
02:09.383
00:05.330
12 Roman Horský28SVET(4.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
03:11.977
00:21.850
00:06.316
12 ⇧1 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
23:52.855
03:22.246
01:12.863
13 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(2.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
03:16.663
00:26.536
00:04.686
13 ⇧1 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
23:58.125
03:27.516
00:05.270
14 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
03:18.382
00:28.255
00:01.719
14 ⇩3 Stanislav Kuník27SVET(4.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
24:09.667
03:39.058
00:11.542
15 Patrik Brentner11JUN(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
03:19.838
00:29.711
00:01.456
15 ⇧1 Roman Horský28SVET(5.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
24:23.553
03:52.944
00:13.886
16 Jakub Půlpán13JUN(4.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
03:22.024
00:31.897
00:02.186
16 ⇩1 Jakub Půlpán13JUN(3.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
24:26.984
03:56.375
00:03.431
17 Ivo Svoboda2SVET(5.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
03:36.228
00:46.101
00:14.204
17 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
24:37.570
04:06.961
00:10.586
18 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
03:37.229
00:47.102
00:01.001
18 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
25:16.097
04:45.488
00:38.527
19 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
04:05.636
01:15.509
00:28.407
19 ⇧1 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
28:17.936
07:47.327
03:01.839
20 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
04:09.871
01:19.744
00:04.235
20 ⇩1 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
28:44.429
08:13.820
00:26.493
21 Stanislav Kuník27SVET(6.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
04:36.384
01:46.257
00:26.513
VP 21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
30:07.790
09:37.181
01:23.361

9 – Polni1

463 metrů

Pořadí RZ9 Celkové pořadí po RZ9
Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
Penalizace Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
02:22.814 1 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
22:53.423
2 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:23.066
00:00.252
00:00.252
2 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
23:04.233
00:10.810
00:10.810
3 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:25.050
00:02.236
00:01.984
3 ⇧1 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
23:19.617
00:26.194
00:15.384
4 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
02:29.082
00:06.268
00:04.032
4 ⇩1 Radek Toman22VET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
23:21.610
00:28.187
00:01.993
5 Václav Toman9SVET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:30.288
00:07.474
00:01.206
5 ⇧2 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
23:58.682
01:05.259
00:37.072
6 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
02:31.105
00:08.291
00:00.817
6 Marek Havlíček7VET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
24:00.985
01:07.562
00:02.303
7 Radek Toman22VET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:31.846
00:09.032
00:00.741
7 ⇧1 Václav Toman9SVET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
24:14.342
01:20.919
00:13.357
8 Vlastik Brentner1SVET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:32.367
00:09.553
00:00.521
8 ⇧1 Vlastik Brentner1SVET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
24:22.448
01:29.025
00:08.106
9 Marek Havlíček7VET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:34.552
00:11.738
00:02.185
9 ⇩4 Michal Bělka26VET(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
24:31.964
01:38.541
00:09.516
10 Karel Šimůnek17VET(4.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
02:36.493
00:13.679
00:01.941
10 ⇧1 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
25:11.097
02:17.674
00:39.133
11 Roman Horský28SVET(4.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
02:41.436
00:18.622
00:04.943
11 ⇩1 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
25:11.155
02:17.732
00:00.058
12 Jiří Půlpán12VET(5.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
02:44.076
00:21.262
00:02.640
12 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
26:40.743
03:47.320
01:29.588
13 Patrik Brentner11JUN(2.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:46.296
00:23.482
00:02.220
13 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
26:42.201
03:48.778
00:01.458
14 Jakub Půlpán13JUN(3.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
02:46.483
00:23.669
00:00.187
14 ⇧1 Roman Horský28SVET(4.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
27:04.989
04:11.566
00:22.788
15 Jan Novotný15JUN(4.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
02:47.888
00:25.074
00:01.405
15 ⇩1 Stanislav Kuník27SVET(5.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
27:11.302
04:17.879
00:06.313
16 Ivo Svoboda2SVET(5.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
02:52.217
00:29.403
00:04.329
16 Jakub Půlpán13JUN(3.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
27:13.467
04:20.044
00:02.165
17 Stanislav Kuník27SVET(6.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
03:01.635
00:38.821
00:09.418
00:10 17 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
27:23.866
04:30.443
00:10.399
18 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
03:02.625
00:39.811
00:00.990
18 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
28:08.314
05:14.891
00:44.448
19 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
03:13.656
00:50.842
00:11.031
19 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
31:20.561
08:27.138
03:12.247
20 Michal Bělka26VET(6.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
03:14.206
00:51.392
00:00.550
20 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
31:58.085
09:04.662
00:37.524
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
03:15.251
00:52.437
00:01.045
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
33:23.041
10:29.618
01:24.956

10 – Polni2

463 metrů

Pořadí RZ10 Celkové pořadí po RZ10
Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Ztráta na prvního
Ztráta na předchozího jezdce
Penalizace Pořadí JménoSt. čísloKat.
Tým
Vůz
Čas
Průběžná ztráta na prvního
Průběžná ztráta na předchozího jezdce
1 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:23.220 1 Richard Nitsche6VET(1.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
25:22.158
2 Michal Bělka26VET(1.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:25.282
00:02.062
00:02.062
2 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
25:30.484
00:08.326
00:08.326
3 Filip Musal20ELT(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
02:26.251
00:03.031
00:00.969
3 Petr Musal21SVET(1.)
Bobik Team RCČ
Ford fiesta WRC
25:42.837
00:20.679
00:12.353
4 Richard Nitsche6VET(2.)
Rebel Racing
Ford Fiesta S2000
02:28.735
00:05.515
00:02.484
4 Radek Toman22VET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
25:53.986
00:31.828
00:11.149
5 Marek Havlíček7VET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:31.533
00:08.313
00:02.798
5 ⇧1 Marek Havlíček7VET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
26:32.518
01:10.360
00:38.532
6 Radek Toman22VET(4.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:32.376
00:09.156
00:00.843
6 ⇩1 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
26:35.293
01:13.135
00:02.775
7 Vlastik Brentner1SVET(2.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:33.080
00:09.860
00:00.704
7 Václav Toman9SVET(2.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
26:48.312
01:26.154
00:13.019
8 Václav Toman9SVET(3.)
DTS Žacléř
VW Polo R WRC
02:33.970
00:10.750
00:00.890
8 Vlastik Brentner1SVET(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
26:55.528
01:33.370
00:07.216
9 Patrik Petr16ELT(2.)
Rc team Benátky
Ford Escort
02:36.611
00:13.391
00:02.641
9 Michal Bělka26VET(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
26:57.246
01:35.088
00:01.718
10 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
02:37.986
00:14.766
00:01.375
10 ⇧1 Karel Šimůnek17VET(5.)
RC-KOBRA
Peugeot 208 R5
27:49.141
02:26.983
00:51.895
11 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
02:40.627
00:17.407
00:02.641
11 ⇩1 Ondra Šimůnek18JUN(1.)
RC-KOBRA
Citroen DS3 WRC
27:51.724
02:29.566
00:02.583
12 Stanislav Kuník27SVET(4.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
02:42.096
00:18.876
00:01.469
12 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
29:25.995
04:03.837
01:34.271
13 Roman Horský28SVET(5.) | 2WD(1.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
02:44.893
00:21.673
00:02.797
13 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(2.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
29:31.532
04:09.374
00:05.537
14 Jan Novotný15JUN(2.) | 2WD(2.)
jednotlivec
Hyundai i20 WRC
02:45.252
00:22.032
00:00.359
14 Roman Horský28SVET(4.) | 2WD(3.)
jednotlivec
Suzuki Swift 1600 S
29:49.882
04:27.724
00:18.350
15 Jiří Půlpán12VET(6.) | 2WD(3.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC 98
02:49.331
00:26.111
00:04.079
15 Stanislav Kuník27SVET(5.)
Autovrakoviště Hejtmánka MB
Fabia S 2000
29:53.398
04:31.240
00:03.516
16 Patrik Brentner11JUN(3.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
02:51.519
00:28.299
00:02.188
16 Jakub Půlpán13JUN(3.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
30:10.267
04:48.109
00:16.869
17 Jakub Půlpán13JUN(4.)
RC-KOBRA
Škoda 130 RS
02:56.800
00:33.580
00:05.281
17 Patrik Brentner11JUN(4.)
DVB team
Škoda Fabia S2000
30:15.385
04:53.227
00:05.118
18 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
03:01.847
00:38.627
00:05.047
18 Ivo Svoboda2SVET(6.)
Rc team Benátky
Ford fiesta WRC
31:10.161
05:48.003
00:54.776
19 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
03:20.894
00:57.674
00:19.047
19 Filda Šimůnek19SJUN(1.)
RC-KOBRA
Subaru Impreza WRC
34:41.455
09:19.297
03:31.294
20 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
03:26.222
01:03.002
00:05.328
20 Michal Špryňar10ELT(3.)
jednotlivec
Opel Vectra
35:24.307
10:02.149
00:42.852
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
03:26.894
01:03.674
00:00.672
21 Karolína Havlíčková8SJUN(2.) | ZENY(1.)
DTS Žacléř
VW Golf R32
36:49.935
11:27.777
01:25.628

Vyhlášení výsledků

Hlavní kategorie
Pořadí Jméno Tým Startovní číslo
1. Richard Nitsche Rebel Racing 6
2. Filip Musal Bobik Team RCČ 20
3. Petr Musal Bobik Team RCČ 21
4. Radek Toman DTS Žacléř 22
5. Marek Havlíček DTS Žacléř 7
6. Patrik Petr Rc team Benátky 16
7. Václav Toman DTS Žacléř 9
8. Vlastik Brentner DVB team 1
9. Michal Bělka DVB team 26
10. Karel Šimůnek RC-KOBRA 17
11. Ondra Šimůnek RC-KOBRA 18
12. Jan Novotný jednotlivec 15
13. Jiří Půlpán RC-KOBRA 12
14. Roman Horský jednotlivec 28
15. Stanislav Kuník Autovrakoviště Hejtmánka MB 27
16. Jakub Půlpán RC-KOBRA 13
17. Patrik Brentner DVB team 11
18. Ivo Svoboda Rc team Benátky 2
19. Filda Šimůnek RC-KOBRA 19
20. Michal Špryňar jednotlivec 10
21. Karolína Havlíčková DTS Žacléř 8
Superjunioři
Pořadí Jméno Tým Startovní číslo
1. Filda Šimůnek RC-KOBRA 19
2. Karolína Havlíčková DTS Žacléř 8
Junioři
Pořadí Jméno Tým Startovní číslo
1. Ondra Šimůnek RC-KOBRA 18
2. Jan Novotný jednotlivec 15
3. Jakub Půlpán RC-KOBRA 13
4. Patrik Brentner DVB team 11
Elite
Pořadí Jméno Tým Startovní číslo
1. Filip Musal Bobik Team RCČ 20
2. Patrik Petr Rc team Benátky 16
3. Michal Špryňar jednotlivec 10
Veteráni
Pořadí Jméno Tým Startovní číslo
1. Richard Nitsche Rebel Racing 6
2. Radek Toman DTS Žacléř 22
3. Marek Havlíček DTS Žacléř 7
4. Michal Bělka DVB team 26
5. Karel Šimůnek RC-KOBRA 17
6. Jiří Půlpán RC-KOBRA 12
Superveteráni
Pořadí Jméno Tým Startovní číslo
1. Petr Musal Bobik Team RCČ 21
2. Václav Toman DTS Žacléř 9
3. Vlastik Brentner DVB team 1
4. Roman Horský jednotlivec 28
5. Stanislav Kuník Autovrakoviště Hejtmánka MB 27
6. Ivo Svoboda Rc team Benátky 2
2WD
Pořadí Jméno Tým Startovní číslo
1. Jan Novotný jednotlivec 15
2. Jiří Půlpán RC-KOBRA 12
3. Roman Horský jednotlivec 28
Ženy a dívky
Pořadí Jméno Tým Startovní číslo
1. Karolína Havlíčková DTS Žacléř 8
Týmy
Pořadí Název Body
1. Bobik Team RCČ 61
2. DTS Žacléř 53
3. DVB team 45
4. RC-KOBRA 41
5. Rc team Benátky 38
6. Rebel Racing 36
7. Autovrakoviště Hejtmánka MB 16

 

Posted in Nezařazené