LSK Summer rally

První zářijovou sobotu , hned po prázdninách jsme se sešli opět ve Dvoře Králové nad Labem, abychom odjeli další ze závodu seriálu Safari cupu, a to na LSK Summer rally. Na startu se sešlo 35 startujících, všichni natěšení a odpočatí po dlouhé pauze,nepočítaje vložený závod v Benátkách.Počasí nám přálo , a tak nebyl problém s odjetím všech 10 RZ , jak bylo pořadatelem plánováno.Po první rychlostní zkoušce se vedení ujímá Richard Nietsche následován Pavlem Krčmářem, Petrem Musalem a Márou Střihavkou. Neúprosné boje se sváděly i na ostatních pozicích , až do samého konce závodu.A kdo nakonec zvítězil:…První příčku vybojoval Frantin Doležal , na druhém místě dojel Dejw Mischalko a třetí skončil Michal Bělka z pořádajícího DVB teamu.

Z našeho týmu nejlépe zajel Patrik Petr, který skončil celkově na 12 místě a v kategorii“ ELITE“ na místě pátém,já  dojel celkově na 25 místě a v kategorii superveterán  na  místě  pátém , v pořadí týmů jsme vybojovali šestou příčku.Podrobnější výsledky naleznete na stránkách Safari cupu.

Příští závod nás opět zavede do Benátek na naši domácí trať, kde se jede rally Perugia, takže na viděnou v Benátkách.