Rally Napoli-pátý závod sezóny

První červnovou sobotu se odjel pátý závod sezóny a to Rally Napoli ,na již známých tratích v Benátkách u Hradce Králové.Do závodu bylo přihlášeno 41 účastníků, ale nastoupilo 39 závodníků.Odjelo se celkem 10 rychlostních zkoušek na dosti prašných tratích, neboť již delší dobu nezapršelo a na jednotlivých rychlostních zkouškách to bylo znát.Tratě byly dost tvrdé a prašné.Přesto , že byla trať suchá a tvrdá ,tak to na prašných rychlostkách klouzalo  a s volbou  pneumatik  to nebylo jednoduché .I v den závodu nebylo po dešti a mráčku  ani stopy.Od samého rána slunce pálilo a meteorologové slibovali 30 stupňů a to jim také vyšlo. Nejen pro samotné závodníky to bylo náročné, ale především pro jejich speciály, Od první rychlostní zkoušky se ujal vedení Mára. za ním se pak střídali Michal Bělka , Petr Pavlát  , Petr Musal a Radek Toman. V celkové kategorii se nakonec radoval Mára před Petrem Pavlátem a Ráďou Tomanem.Z našeho týmu se Marťa umístila na 23 místě a já na místě 29. V pořadí týmů jsme obsadili pátou příčku. Podrobnější výsledky naleznete na stránkách Safari cupu.Dalším závodem , který nás čeká je Safari rally ve Dvoře Králové nad Labem a to poslední červnovou sobotu , tedy 24.6.2017 .