Krkonošská rally

Po prázdninové přestávce pokračoval šampionát osmým závodem v Chotěvicích , kterým  byla Rally Krkonoše. Do závodů se přihlásilo třicet čtyři jezdců. Závod byl naplánován jako dvoudenní, vč. tří nočních rychlostních zkoušek.Kobra tým si pro jezdce připravil rychlostní zkoušky, ve kterých  namixoval všechny možné povrchy . V prvních dvou RZ se dařilo Richardovi Nitschemu,po kterých se ujal  vedení, ale od třetí RZ ho na prvním místě vystřídal Mára Střihavka a ten si tuto pozici do konce závodu ohlídal. V cíli závodu se z druhého místa tedy radoval Richard, třetí dojel Petr Pavlát.Za náš tým jel jen Mára a Marťa , která vyhrála ženskou kategorii a celkově se umístila na 19 příčce.Dalším závodem , který nás čeká , ale nezapočítává se do seriálu Safari cupu je  závod „O putovní pohár obce Benátek“, který se jede na naší domácí trati  9.září 2017.