Pražská rally

První závod letošní sezóny odstartoval v sobotu 24.března, a kde jinde než v areálu základní školy v Praze Petrovicích .Organizátor prvního závodu si pro nás připravil celkem  devět RZ-et, které se jeli na asfaltových plochách , na asfaltovém hřišti , ale i na hřišti s umělou trávou a byly pěkně zamotané a klouzalo to téměř všem. Na startu se sešlo celkem čtyřicet jedna závodníků, ale do cíle dorazilo jen 38 jezdců. Za náš tým jsem jel já a Tom Procházka , jakožto nový člen v našem týmu.Lídr závodu Mára Střihavka i Marťa se do závodu nepřihlásili z důvodů pracovního vytížení, ale věřím , že druhý závod jim vyjde.Od první  RZ-ty se na prvním místě usadil Richard Nitsche, kterého občas vystřídal Frantin Doležal. Nakonec se z prvního místa radoval Richard  a Frantin se musel spokojit s místem druhým. Za nimi se pořadí pěkně mlelo, ale nakonec se ze třetího místa radoval Marek Havlíček.Čtvrtý dojel Ráďa Toman, což přispělo k tomu , že tým DTS  Žacléř neměl mezi týmy konkurenci a dokonce ve věkové kategorii veteránů obsadil všechny tři příčky na stupních vítězů.Z našeho týmu zajel Prochajda  v silné konkurenci s dvoukolou krásné sedmé místo.Moje  26 . místo mi přineslo prvních pět bodů ,v týmech jsme   obsadili 7. příčku.V kategorii elite si Tom dojel pro stříbro.Teď nás čeká druhý závod , který nás zavede do Krkonoš již 7. dubna , a to na známé tratě v Chotěvicích, kde se pojede asfalt , šotolina a zámková dlažba.