Rc Rally Krkonoše

Druhý závod letošní sezóny Safari  cupu nás zavedl již po páté do areálu stavební firmy v Chotěvicích . Tratě připravoval domácí RC KOBRA tým  a tentokrát povrch tratí byl  pouze zpevněný, zámková dlažba a asfalt. Start závodu byl stanoven na sobotu  od 10.00 hodin. Od samého rána svítilo sluníčko , v depu  panovala dobrá nálada . Do závodu odstartovalo 46 jezdců a  do cíle dojelo o jednoho méně. Náš tým nastoupil do závodu v plné sestavě.Naplánováno bylo  devět rychlostních zkoušek s celkovým časem prvního závodníka cca 20 minut. Tohoto závo du se již účastnil úřadující mistr České republiky – Mára Střihoun Střihavka jezdící za náš tým- Rc Benátky a bez problémů čelo závodu opanoval. Druhý dojel František Doležal a bronzovou příčku si vybojoval Richard Nitsche. Kategorii týmů vyhrál 1. BOBIK Team RCČ, 2. DTS Žacléř a 3. RC Benátky Team. V hlavní kategorii  jsme se umístily následovně: Mára  první a zároveň první v kategorii Elite,Tom si dojel pro 12 příčku a v kategorii Elite pro třetí místo. Marťa skončila na 30. místě a v kategorii žen a dívek na druhé příčce.Já jsem obsadil 33 místo. Další závodem bude za 3 týdny RC Rally DAROS na velmi oblíbených šotolinových tratích ve Dvoře Králové n/L.. Podrobnější výsledky naleznete na stránkách Safari cupu.