Mistr Pneu rally

Dne  21.9 se uskutečnil  předposlední závod letošní sezony  SAFARI Cupu
– MISTR PNEU RC Rally – ve Dvoře Králové nad Labem. Do závodu odstartovalo celkem 33 jezdců, z nichž byly dvě dívky! Tradičně bylo odjeto 9  RZ a výbornou atmosféru závodu podpořilo nádherné počasí, které vydrželo až do konce závodu.Za náš tým startoval  a  bezpečně závod  vyhrál Mára Střihoun Střihavka před Filipem Musalem a Petrsem  M. Dalším jezdcem našeho týmu byl Michal , který dojel na celkovém 20 místě a já na místě 26.Kategorii týmů vyhrál BOBIK Team RCČ před RC team DTS Žacléř a třetí dokončil, domácí a pořádající, DVB Team. Náš tým obsadil v tomto závodě 5 místo.Nějaké fotky ze závodu naleznete v galerii od Mára Střihoun Střihavka : https://rcstrihoun.rajce.idnes.cz/Safari_Cup_-_Mistr_Pneu_r…

Poslední závod se jede na Benátské trati a to 12.října 2019